follow US

Głośna muzyka, mnóstwo kolorowych świateł, dziesiątki różnych atrakcji, śliczne tancerki na scenie, a także setki ludzi pod nią - osób z różnych krajów, którzy zarówno jak JA czy Ty przyjechali wyłącznie po to, aby fajnie się bawić przy muzyce najlepszych DJ-ów z całego świata! Właśnie tak postrzegamy wszystkie Festivale Muzyczne w osobistej ocenie.

Są to eventy, które mają w szczególności na celu łączyć wszystkich zgromadzonych w jedną, wielką muzyczną rodzinę. Wtedy nie ma podziału na kolor skóry, na to kto, jaką religię wyznaje oraz skąd tak naprawdę pochodzi. Wtedy najważniejsza jest wspólna zabawa przy ulubionej muzyce, oraz życzliwość i serdeczność wobec każdej osoby. Dokładnie tak chcielibyśmy przeżywać zawsze nasz kolejny wyjazd.

Do tej pory mięliśmy możliwość razem uczestniczyć w kilku festiwalach muzycznych m.in Ultra Europe Music Festival, odbywający się w Chorwacji, Medusa Festival w słonecznej Hiszpanii czy festival z naszego domowego podwórka tzn. polski Sunrise Festival. Karolina już wcześniej miała możliwość uczestniczyć w nim ze znajomymi, aż sześć razy. Skąd użycie że polski? Bo bardzo mało osób wie, że w Europie jest także drugi festiwal muzyczny pod tą samą nazwą :)

Jednak po tym jak wspólnie po raz pierwszy pojechaliśmy do Chorwacji na UMF stwierdziliśmy, że to najwyższa pora, aby poznawać inne festiwale muzyczne odbywające się w pozostałej cześci Europy. Dobrym argumentem potwierdzający tą decyzję jest fakt, że jest ich masowo wiele, a każdy z nich jest inny od drugiego. Najfajniejsze jest to, że jeżdząc na festiwale do różnych państw możecie podczas pobytu skorzystać z atrakcji jakie oferuje dana destynacja, poznać trochę kultury danego społeczeństwa i troszkę pozwiedzać.
Pamiętajcie - nie ma, co ograniczać się do jednego miejsca, do jednego festiwalu, a właśnie poznawać różnorodność i unikalność pozostałych.

I wtedy właśnie rozpoczeliśmy naszą wspólną przygodę z eventami, na których grają nasi ulubieni DJ-e na żywo.
Bardzo Nas to wszystko ekscytuje! A wiecie dlaczego? Bo to dopiero początek naszego festiwalowego podróżowania! :)
Efekty naszych wypadów sprawdzicie poniżej oraz w zakładce "Videos & Vlogs" oraz na YouTube.  

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now